Praca: Specjalista w Dziale Badania i Rozwój

ALUFIRE

przeciwpożarowa stolarka aluminiowa

Producent stolarki przeciwpożarowej

ALUFIRE sp. z o.o. s.k

z siedzibą w Łysomicach k. Torunia

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista w Dziale Badania i Rozwój
Miejsce pracy: Łysomice

Opis stanowiska:
  • opracowywanie dokumentacji technicznej, wsparcie i pomoc techniczna klientom zewnętrznym i wewnętrznym.
  • prace związane z wdrażaniem nowych produktów oraz udział w projektach rozwojowych i badawczych.
  • prace związane z przygotowaniem dokumentacji produktowej oraz produkcyjnej.
Wymagania:
  • biegła znajomość programu AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość obsługi komputera w trybie MS OFFICE
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dodatkowe wymagania:
  • znajomość branży elektrycznej i/lub elektronicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, dyspozycyjność, otwartość na nowe rozwiązania, solidność i analityczny umysł
  • odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem rynku ppoż w Polsce
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • twórcza pracę w przyjaznej atmosferze