Praca: Specjalista w zakresie pedagogiki

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Specjalista w zakresie pedagogiki
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1797
OBOWIĄZKI:
opiniowanie w zakresie pedagogicznym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pedagog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika

Wymagania inne:

3 - letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą niedostosowaną albo 3 - letnią staż pracy w szkole, przedszkolu lub w placówce oświatowo - wychowawczej, pełna zdolność do czynności prawnych, nieposzlakowana opinia, obywatelstwo polskie lub innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA)- strony umowy o Europejskim Obszarze Godpodarczym lub Konferencji Szwajcarskiej, albo obywatelem innego państwa , jeżeli na podstawie przepisów prawa UE jej prawo do podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium RP na zasadach określonych w tych przepisach

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia