Praca: Sprzedawca sklepowy

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Sprzedawca sklepowy
Miejsce pracy: Wielki Komorsk
Numer: StPr/20/0945
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta, czynności związane z układaniem i eksponowaniem towarów, sporządzanie zamówień, utrzymanie stanowiska pracy wczystości zgodnie z HCCP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodziedobre podejście do klienta

Miejsce pracy:

Wielki Komorsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu