Praca: Stolarz budowlany

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Stolarz budowlany
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/20/1016
OBOWIĄZKI:
Praca przy produkcji stolarki okiennej i drzwiowej.Mile widziane doświadczenie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Osadzanie,mocowanie okien i drzwi,okuwanie stolarki budowlanej: klamki,zamki[Umiejętność 1] : Umiejętnosc montażu stolarki

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego