Praca: Tapicer(nr 3658)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Tapicer(nr 3658)
Miejsce pracy: Lisi Ogon
Numer: StPr/20/3658
OBOWIĄZKI:
tapicerowanie mebli, wyposażenia środków transportu,wykończenie, dekorowanie wyrobów tapicerskich, piłowanietrzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tapicer*
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Wymagania inne:

umiejętność czytania rysunków roboczych, sporządzanie szkiców, dokładność, precyzja, zdolności manualne, kontrola jakości

Miejsce pracy:

Lisi Ogon

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy