Praca kujawsko-pomorskie

Praca: Ustawiacz maszyn wtryskowych

Ogłoszenie numer: 1926018, z dnia 27-02-2018

Spółka Aplex zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Miejsce pracy: / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • przygotowanie maszyn i narzędzi zgodnie z planem produkcyjnym,
  • zapewnienie optymalnych parametrów technologicznych procesu produkcji przy uwzględnieniu norm jakościowych,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem form i maszyn,
  • drobne naprawy, przezbrojenia maszyn oraz narzędzi.

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku ustawiacza,
  • znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • znajomość budowy i zasad działania form wtryskowych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice będą dodatkowym atutem,
  • predyspozycje osobowościowe, tj. samodzielność, decyzyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/ustawiacz-maszyn-wtryskowych_1926018.html