Praca: Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Sieci Handlowe

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom, Irwin, Lenox.
Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży - Sieci Handlowe
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
  • Wspieranie sprzedaży działaniami operacyjnymi i administracyjnymi,
  • Nadzorowanie realizacji zamówień,
  • Współpraca z kluczowymi klientami,
  • Współpraca z przedstawicielami handlowymi, planerami, działem marketingu, działem obsługi kilenta w celu optymalizacji realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych,
  • Tworzenie i składanie ofert handlowych,
Wymagania:
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, samodzielność,
  • Dobra organizacja pracy, otwartość na zmiany,
  • Nastawienie na współprace, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami,
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • Prace zdalną, z biurem w pobliżu Ronda Daszyńskiego w Warszawie,
  • Pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Dofinansowanie benefitów pozapłacowych (w tym opieka medyczna LuxMed, karty Multibenefit lub Edenred, ubezpieczenia grupowe na życie w Generali).