Praca: Agent / Distributor

Italian company, exclusive distributor for  EUROPE of a South KOREA company manufacturer of cutting tools and holders in carbide-ceramic-PCBN-PCD is looking for:
Agent / Distributor

We are looking for many Agents / Distributors

Target customers: manufacturers of disk-brakes, transmission-boxes and their components like gears-spacers, engine-components etc.

REQUESTED CHARACTERISTIC OF THE CANDIDATES
  • English spoken and written, Italian spoken not needed but would be a plus
  • Knowledge and experience of cutting tools
  • Introduction in the targeted customers
WE OFFER
  • Top level quality
  • Competitive prices
  • Fast deliveries
  • Technical support

Zobacz podobne oferty

  • Przedstawiciel Handlowy - dział usług porządkowych

  • Juwentus Serwis sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Aktywne prowadzenie działań handlowych w zakresie usług porządkowych Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy Przygotowywanie ofert,...

  • Zobacz więcej
  • Waste Manager / Przedstawiciel Handlowy ds. odpadów

  • Supportive Recycling Poland Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Radzyń Chełmiński Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: praca zdalna / hybrydowa, raz w miesiącu spotkanie w firmie. Lokalizacja firmy: Radzyń Chełmiński Wynagrodzenie Od 5000 - 9000 PLN + prowizja ZADANIA: analiza rynku...

  • Przedstawiciel reklamowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żnin Dodane: 2024-02-26
    • Kontakt z redakcjami gazet, ze zleceniodawcami, z przedsiębiorcami, negocjacje, ustalanie terminów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wykształcenie: średnie...