Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Łubianka
Numer: StPr/21/0418
OBOWIĄZKI:
zg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Łubianka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Zobacz podobne oferty

  • Przedstawiciel Ubezpieczeniowy Premium

  • Nationale-Nederlanden Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-06-23
    • Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz: Szkolenia rozwojowe Jasno określoną ścieżkę kariery Konkursy, które pozwolą Ci zwiedzić świat i zwiększyć dochody Wsparcie...

  • Zobacz więcej

  • Nationale-Nederlanden Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2021-06-23

  • Agent ubezpieczeniowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2021-06-15
    • prace biurowe; obsługa klienta; obsługa dokumentów sprzedażowych; obsługadokumentów posprzedażowych; przygotowanie kalkulacji ofert; kontakt telefoniczny z kliejtem; dbanie o...