Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Skępe
Numer: StPr/22/0722
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Skępe

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Agent ubezpieczeniowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2022-06-30
    • pozyskiwanie nowych kontaktów do zawierania i wykonywania umów ubezpieczeniowych, przedstawianie ofert ubezpieczeniowych klientom Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2022-06-27

  • PZU SA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-06-22
    • Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków, oferujemy ścieżkę...