Praca: Agent ubezpieczeniowy


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Nowe
Numer: StPr/22/1040
OBOWIĄZKI:

Dostarczanie polis do klientów, przygotowywanie ofert ubezpieczeniowych, odbieranie telefonów, kontakt z klientem osobity i telefoniczny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Nowe


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Agent ds. Sprzedaży usług ubezpieczeniowo-prawnych

  • Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-11-30
    • OCZEKIWANIA: Szukamy osób z doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, jak również z branż usług finansowych, prawnych i innych, wyrażających zainteresowanie poszerzeniem...

  • Zobacz więcej
  • Agent ubezpieczeniowy

  • PZU SA Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-11-19
    • Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę jako agent wyłączny: samodzielnie decydujesz o swoim czasie pracy, masz realny wpływ na poziom swoich zarobków, oferujemy ścieżkę...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ds. ubezpieczeń

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2022-11-08
    • - aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie relacji- przygotowanie i prezentowanie ofert ubezpieczeniowych zgodnie z potrzebami klientów- prowadzenie rozmów telefonicznych i...

  • Zobacz więcej