Praca: Agronom-technolog produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Agronom-technolog produkcji
Miejsce pracy: Wałycz
Numer: StPr/24/0389
OBOWIĄZKI:
opieka nad dostawcami w zakresie technologii produkcji, jakości i bezpieczeństwa produktów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: ogrodnicze lub rolnicze
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

znajomość technologii produkcji owoców i warzyw

Miejsce pracy:

Wałycz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie