Praca: Archiwista


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Archiwista
Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski
Numer: StPr/20/0631
OBOWIĄZKI:
Archiwizowanie dokumentówwg. przyjętych standardów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Aleksandrów Kujawski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Archiwista

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dąbrowa Dodane: 2021-01-18
    • praca związana z w/w stanowiskiem

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik archiwisty

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Szubin Dodane: 2021-01-18
    • segregacja akt, prowadzenie wykazu wydawanych akt, przygotowywanie akt do wydania, inne Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej