Praca: Aspirant pracy socjalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Aspirant pracy socjalnej
Miejsce pracy: Dobre
Numer: StPr/24/0090
OBOWIĄZKI:
Rejestrowanie podań i pism.Kwalifikowanie środowisk - rodzin i osób do poszczególnych form pomocy zgodnie z rozpoznanymi potrzebami socjalnymi.Współdziałanie z organizacjami społecznymi, środowiskiem loklanym w zakresie organizowania pomocy dla osób i rodzin potrzebujących pomocy społecznej.Pomoc w opracowywaniu raportu o potrzebach i środkach w zakresie pomocy społecznej.Obsługa programu Pomost STD.Sporządzanie sprawozdań według obowiązujących przepisów.Przygotowywanie projektów decyzji administracyjnej.Badanie efektywności przyznanej pomocy.Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wykazem rzeczowym akt.Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

3 lata stażu pracy w ośrodku pomocy społecznej lub placówkach służby zdrowia

Miejsce pracy:

Dobre

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie