Praca: Asystent dietetyka

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Asystent dietetyka
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/24/0456
OBOWIĄZKI:
-obsługa bazy danych pacjentów-umawianie wizyt-kontakt telefoniczny z pacjentem-wprowadzanie danych do systemu-obsługa bieżącej dokumentacji-opracowywanie specjalistycznych diet dla pacjentów-układanie jadłospisów-opracowywanie receptur potraw dla osób zdrowych oraz ze schorzeniami-dbanie o dobry wizerunek firmy-obsługa social mediów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
Uprawnienia: obsługa programu Microsoft Office Powerpoint

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, umiejętność obsługi programu CANVA PRO, komunikatywność, rozwaga, odpowiedzialność, skrupulatność,

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia