Praca: Asystent do spraw księgowości


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Tuchola
Numer: StPr/21/0099
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie dokumentacji do korespondencji, umawianie spotkań z klientami, dekretacja dokumentacji, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Tuchola


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Asystent kadr i księgowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: wczoraj
    • - prowadzenie akt osobowych;- wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym;- ewidencja czasu pracy.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Szwederowo. Wymagania konieczne:...

  • Zobacz więcej
  • Asystent księgowego (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-04-07
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne Wymagania inne: Staż skierowany dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

  • Zobacz więcej
  • Asystent do spraw księgowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Rogowo Dodane: 2021-03-26
    • Zgodnie z programem stażu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

  • Zobacz więcej