Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Żołędowo
Numer: StPr/21/4431
OBOWIĄZKI:

Prace wspomagające w dziale księgowości: - sprawdzanie dokumentów; - sporządzanie zestawień finansowych; - księgowanie raportów i wyciągów; - archiwizowanie. Staż odbywać się będzie w gminie: Osielsko.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Żołędowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy