Praca: Asystent ds. biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent ds. biurowych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1474
OBOWIĄZKI:
- pomoc w funkcjonowaniu biura, prawidłowego obiegu dokumentów (ich przyjęcie, przekazanie, archiwizowanie);- pomoc w dziale księgowo-kadrowym;- pomoc w obsłudze klienta.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Osiedle Leśne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

dokładność, komunikatywność

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy