Praca kujawsko-pomorskie |
0
ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.5,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Praca: Asystent ds. infrastruktury informatycznej

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Asystent ds. infrastruktury informatycznej
Miejsce pracy: Toruń
Ważne byś już miała/miał:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedzę popartą praktyką z zakresu budowy i diagnostyki sieci komputerowych
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych
  • Umiejętność diagnozowania napraw i usterek sprzętu komputerowego
  • Praktyczną znajomość systemów Windows
  • Kreatywność i motywację do pracy
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami równocześnie, dyspozycyjność
Zajmować się będziesz:
  • Bieżącym wsparciem dla użytkowników infrastruktury i systemów IT
  • Opieką nad sprzętem informatycznym - administrowanie i konserwacja sprzętu komputerowego
  • Obsługą zgłaszanych przez użytkowników awarii sprzętu i systemów IT
  • Zarządzaniem infrastrukturą sieciową
  • Współpracą z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat
  • Mocne wsparcie zespołu w procesie wdrożenia do pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet socjalny (karta multisport, grupowe ubezpieczenie pracownicze)
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018r. poz. 1000).""Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Zobacz podobne oferty

  • Support Engineer
  • Connectis_ Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / praca zdalna Dodane: 2019-06-04
    • Opis stanowiska:Wsparcie procesu Incident Management/Problem Management (obsługa zgłoszeń, rozwiązywanie i w razie potrzeby przekierowanie do odpowiednich zespołów)Utrzymanie...

  • Zobacz więcej