Praca: Asystent ds. szkoleń i marketingu

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent ds. szkoleń i marketingu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1102
OBOWIĄZKI:
współpraca ze szkoleniowcamiobsługa grafiki szkoleniowejpomoc w koordynowaniu organizacji szkoleń, rezerwacja hoteli, sal szkoleniowychwprowadzanie faktur do systemupomoc innym pracownikom działuStaż odbywać się będzie na Osowej Górzej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

praca zespołowa, komunikatywnośćmile widziane studia wyższe- kierunek i marketing i pokrewne

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy