Praca: Asystent inżyniera budownictwa

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Asystent inżyniera budownictwa
Miejsce pracy: Wałkowiska
Numer: StPr/20/0495
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dokumentacji związanej z kompletacją projektów budowlanych. Kompletacja i nadzór nad uzupełnieniem dokumentacji budów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: technik budownictwa
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

PRACODAWCA NIE WYMAGA DOŚWIADCZENIA

Miejsce pracy:

Wałkowiska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu