Praca: Asystent księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent księgowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/24/1211
OBOWIĄZKI:
Pomoc w : księgowanie dokumentów, sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne. Kierunek: rachunkowość lub pokrewne

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy