Praca: Asystent nauczyciela przedszkola


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Gościeszyn (pow. żniński, gm. Rogowo), Gościeszyn
Numer: StPr/24/0033
OBOWIĄZKI:
pomoc nauczycielowi przedszkola w realizacji badań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gościeszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Staż pomoc nauczyciela

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-02-23
    • Obserwacja pracy nauczyciela. Stopniowe wdrażanie do wykonywania poleceń opiekuna. Przełamywanie barier, zahamowań między stażystą, a dziećmi. Obserwacja współpracy...

  • Zobacz więcej
  • Opiekunka w klubie dziecięcym

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-02-22
    • Opieka i edukacja w wieku 1-3 lat. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: oferta dla osób powyżej 30 r. życia zarejestrowanych w PUP...

  • Zobacz więcej