Praca: Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/21/0095
OBOWIĄZKI:
pomoc w opiece nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, pomoc w organizacji dnia, pomoc w ubieraniu i przebieraniu dzieci, pomoc w organizacji imprez przedszkolnych, dbanie o czystość sal oraz porządek na terenie przedszkola.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Min. poziom wykształcenia: średnie.Staż dla kobiety powyżej 30 roku życia oraz kobiety powyżej 50 roku życia.

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy