Praca: Asystent nauczyciela przedszkola


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/21/0132
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: książeczka sanepidowska
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Asystent nauczyciela przedszkola

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: 2021-02-25
    • pomoc w opiece nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat, pomoc w organizacji dnia, pomoc w ubieraniu i przebieraniu dzieci, pomoc w organizacji imprez przedszkolnych, dbanie o czystość sal...

  • Zobacz więcej
  • Asystent nauczyciela przedszkola

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-02-24
    • opieka podczas przewozu dzieci,opieka podczas zajęć,pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych,pomoc podczas sprzątania Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

  • Zobacz więcej