Praca: Asystent nauczyciela (staż)


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Asystent nauczyciela (staż)
Miejsce pracy: Nowa Wieś
Numer: StPr/23/0089
OBOWIĄZKI:

zgodny

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

staż FP - Paulina Staż skierowany dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie. Wymagane predyspozycje do pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Wychowawca

  • Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Skępe Dodane: 2023-01-28
    • Opieka nad mieszkańcami

  • Zobacz więcej
  • Młodszy wychowawca w placówce wsparcia dziennego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Więcbork Dodane: 2023-01-23
    • 1/ Organizowanie pracy w grupie oraz pracy indywidualnej wg potrzeb wychowanków i planu pracy,2/ Opracowanie rocznych programów pracy i prowadzenie z nimi poszczególnych zajęć,3/...

  • Zobacz więcej
  • Oligofrenopedag

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Cielęta Dodane: 2023-01-13
    • Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmi niepełnosprawnymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: oligorenopedagogika...

  • Zobacz więcej