Praca: Asystent nauczyciela w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent nauczyciela w przedszkolu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/2216
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczycielowi przy sprawowaniu opieki nad dziećmi w wieku 3-6 lat:- w organizowaniu i prowadzeniu pracy wychowawczo-dydaktycznej;- w opiece podczas spacerów i wycieczek;- w przygotowaniu pomocy dydaktycznych;- w przygotowaniu uroczystości;- w czasie spożywania posiłków;- utrzymywanie czystości w salach.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Szwederowo
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

studia pedagogiczne mile widziane, pedagogika mile widziana, mile widziana znajomość języka obcego

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy