Praca: Asystent nauczyciela w szkole


Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu
Asystent nauczyciela w szkole
Miejsce pracy: Golub-Dobrzyń
Numer: StPr/23/0054
OBOWIĄZKI:
wspomaganie fizyczne i werbalne osoby niepełnosprawnej w czasie czynności saoobsługowychpomoc nauczycielowi w prowadzeniu zajęć z osobami niepełnosprawnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Golub-Dobrzyń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Asystent ds. rachunkowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2023-01-24
    • Obsługa programu Symfonia, dekretacja dokumentów, segregacja dokumentów,, sprawdzanie rejestrów VAT. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Zobacz więcej
  • Asystent ds. kadr i płac

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Aleksandrów Kujawski Dodane: 2023-01-24
    • Naliczania list płac, prowadzenie kadr, sporządzanie akt osobowych, naliczanie ZUS, obsługa PUE ZUS i płatnika. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

  • Zobacz więcej
  • Asystent w biurze budowlanym

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2023-01-24
    • wsparcie Koordynatora Zadania/ Inżyniera Kontraktu od strony administracyjnej we wszystkich działaniach organizacyjnych przygotowania i realizacji projektu, kompletowanie dokumentacji...

  • Zobacz więcej