Praca: Asystent specjalisty ds. sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent specjalisty ds. sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3508
OBOWIĄZKI:
- tworzenie aukcji internetowych;- realizacja zamówień;- obsługa sklepu internetowego;- kontakt i obsługa klienta.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Siernieczek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

podstawy obsługi komputera oraz przeglądarki internetowej - mile widziane; znajomość j. angielskiego - mile widziana

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy