Praca: Asystent w dziale obsługi klienta

Firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, należąca do międzynarodowego koncernu poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent w dziale obsługi klienta
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
  • Bieżąca obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień
  • Analiza zamówień klienta
  • Współpraca z Działem planowania produkcji i zaopatrzenia w zakresie planów produkcji
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedaży
  • Kontrola i wprowadzanie danych do systemu SAP
  • Monitoring stanów magazynowych
  • Tworzenie raportów, prezentacji
Wymagania:
  • Język angielski – na poziomie swobodnej komunikacji w mowie i piśmie – warunek konieczny.
  • Doświadczenie w zakresie obsługi sprzedaży i wysyłek do klientów.
  • Znajomość systemu zintegrowanego w zakresie modułu Sprzedaży i Gospodarki Magazynowej, mile widziany SAP.
  • Proaktywna osobowość, otwarta na komunikację i współpracę.
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i zakresu zadań
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie funkcjonującej w strukturach międzynarodowych,
  • Pracę w przyjaznym zespole.