Praca: Asystent/ka księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystent/ka księgowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/1358
OBOWIĄZKI:
Weryfikacja dokumentów księgowych. Wprowadzanie do systemu InSert. Przygotowanie J-PK. Wprowadzanie raportów kasowych.Staż odbywać się będzie w dzielnicy Szwederowo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

kierunek: preferowany ekonomicznyznajomość i swobodne poruszanie się w pracy przy komputerze

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy