Praca: Asystentka księgowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Asystentka księgowej
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/4845
OBOWIĄZKI:

- archiwizacja dokumentów; - prowadzenie księgi przychodów i rozchodów; - kontakt z klientami biura; - pomoc księgowej w bieżących sprawach. Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Bocianowo.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

znajomość pakietu INSERT (RACHMISTRZ, REWIZOR, SUBIEKT) - mile widziane; technik ekonomista, technik rachunkowości - mile widziane

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy