Praca: Asystentka w multiagencji st efs+ 24/148/29/23

Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Asystentka w multiagencji st efs+ 24/148/29/23
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/23/0148
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zobacz podobne oferty

  • Asystent do spraw księgowości

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, archiwizowanie dokumentów, wprowadzanie danych do programu kadrowego, kontrolowanie terminów badań lekarskich, uzupełnianie akt...

  • Zobacz więcej
  • Asystent w biurze budowlanym

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • wsparcie Koordynatora Zadania/ Inżyniera Kontraktu od strony administracyjnej we wszystkich działaniach organizacyjnych przygotowania i realizacji projektu, kompletowanie dokumentacji...

  • Asystent nauczyciela przedszkola

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Żerniki Dodane: 2023-02-02
    • pomoc w prowadzeniu pracy dydakyczno - wychowawczej i opiekuńczej nauczycielom przedszkola Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne: doświadczenie...