Praca: Asystentka

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Asystentka
Miejsce pracy: Kołaczkowo
Numer: StPr/22/0417
OBOWIĄZKI:
różne prace biurowe, pomoc w pracy przy osobach bezdomnych, współpraca z ośrodkami pomocy społecznej, pomoc w pracy pracownka socjalnego, itp.Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Kołaczkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią