Praca: Audytor inwentaryzacji

Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek
Audytor inwentaryzacji
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: 19/8/2021
OBOWIĄZKI:
liczenie asortymentu za pomocą skanera
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: szybkie liczenie

Miejsce pracy:

Włocławek

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

18,5 - 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Włocławek

Zobacz podobne oferty

  • Logopeda

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • Diagnoza, terapia logopedyczna dzieci i dorosłych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: logopedia Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat),...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik działu konstrukcyjnego

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brodnica Dodane: wczoraj
    • - wykonywanie rysunków technicznych w komputerowych programach 3D, - projektowanie maszyn,- współpraca z produkcją w zakresie przekazywania rysunków technicznych, planowanie i...

  • Specjalista do spraw kadr

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • 1) Sporządzanie dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi (prowadzenie teczek...