Praca: Automatyk maszyn (nr 3334)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Automatyk maszyn (nr 3334)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3334
OBOWIĄZKI:
nadzór nad eksploatacją maszyn i urządzeń produkcyjnych, zapewnienie ciągłości cyklu produkcyjnego, kontrola właściwej pracy i zaprogramowania maszyn, nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń, kontrola działania obwodów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń, porozumiewanie się z pracownikami cudzoziemskimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter-elektronik - układy elektroniczne automatyki przemysłowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe oraz doświadczenie zawodowe, umiejętność obsługi maszyn przemysłu spożywczego i ich naprawy, wiedza z zakresu automatyki i budowy maszyn, znajomość elektroniki i pneumatyki, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, porozumiewanie się się z pracownikami ukraińsko i rosyjskojęzycznymi.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy