Praca: Barman


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Barman
Miejsce pracy: Zakrzewo
Numer: StPr/19/0793
OBOWIĄZKI:
Obsługa indywidualnego klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Barman (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zakrzewo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Barman / Barmanka

  • City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2019-12-12
    • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej entuzjazm i empatia w codziennej pracy znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym...

  • Zobacz więcej
  • Barman / Barmanka

  • City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2019-12-12
    • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej entuzjazm i empatia w codziennej pracy znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym...

  • Zobacz więcej