Praca: Barman


Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Barman
Miejsce pracy: Chełmno
Numer: StPr/22/0165
OBOWIĄZKI:
Barman
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa gości restauracji. Przygotowywanie większych imprez. Chęci do pracy, zdolności komunikacyjne, motywacja, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Chełmno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Barman

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmno Dodane: wczoraj
    • Barman Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: Obsługa gości restauracji. Przygotowywanie większych imprez. Chęci do pracy, zdolności...

  • Zobacz więcej
  • Barman (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2022-05-25
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: staż EFS 8.1 RPO V - Beata Staż skierowany do osób bezrobotnych po 30 roku życia. Wymagane orzeczenie do...

  • Zobacz więcej
  • Barmanka

  • Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2022-05-23
    • -obsługa klienta -obsługa kasy i terminala płatniczego -przygotowywanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Zimne Wody

  • Zobacz więcej