Praca: Betoniarz-zbrojarz


Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim
Betoniarz-zbrojarz
Miejsce pracy: Waganiec
Numer: StPr/20/0622
OBOWIĄZKI:
Prace zbrojarskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Waganiec


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Zbrojarz

  • Lambda S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-15
    • Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność kręcenia długimi cęgami Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami Zus Dodatkowe bezpłatne...

  • Zobacz więcej
  • Zbrojarz

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-14
    • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia Pomoc w pracach ciesielskich Inne prace budowlane – pomocnicze Wymagania:...

  • Zobacz więcej
  • Zbrojarz

  • Nord Raudoitus OY Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-14
    • Miejsce pracy: Finlandia oraz Szwecja Zadania: Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe. Wykonywanie zbrojeń zgodnie z rysunkiem technicznym. Betonowanie. Praca na turbinach...

  • Zobacz więcej