Praca: Betoniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Betoniarz
Miejsce pracy: Strzelno
Numer: StPr/21/0108
OBOWIĄZKI:
praca związana z w/w stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Strzelno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Zobacz podobne oferty

  • Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla

  • TEPRO S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • praca na hali w zakładzie prefabrykacji wykonywanie prac: zbrojarskich, betoniarskich prace związane z zawodem cieśli możliwa praca jako operator maszyn zbrojarskich doświadczenie...

  • Zobacz więcej
  • Zbrojarz

  • Lambda S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Szwecja Obowiązki: Montaż zbrojeń Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność kręcenie cęgami Dyspozycyjność Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę z...

  • Zbrojarz

    • Francja Obowiązki: Montaż zbrojeń Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Umiejętność kręcenie cęgami Dyspozycyjność Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie Umowa o pracę z...