Praca: Bibliotekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Bibliotekarz
Miejsce pracy: Brzozie
Numer: StPr/22/0491
OBOWIĄZKI:
bezpośrednia obsługa czytelników biblioteki; udostępnianie zbiorów bibliotecznych; ubytkowanie księgozbioru; sporządzanie raportów z ubytkowania; wprowadzanie nowych książek do elektronicznego systemu bibliotecznego Mak Plus; wyszukiwanie właściwych opisów bibliograficznych; odpowiednie oznakowanie wprowadzanych pozycji i włączanie ich do księgozbioru; układanie książek na półkach; oklejanie i oznakowanie książek; pomoc przy organizowaniu różnych wydarzeń kulturalnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

staż dla kobiety w wieku 30 lat i powyżej o niskich kwalifikacjach zawodowych (do wykształcenia średniego włącznie)minimalny poziom wykształcenia średnieobsługa komputera-programu Ms Office, obsługa urządzeń biurowych, mile widziana znajomość literatury

Miejsce pracy:

Brzozie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy