Praca: Brygadzista grupy budowlano - remontowej(nr 3665)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Brygadzista grupy budowlano - remontowej(nr 3665)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3665
OBOWIĄZKI:
Do podstawowych obowiązków pracownika będzie należeć:bezpośrednie kierowanie grupą budowlano gospodarczą 3 - 5 osóbwykonywanie prac budowlanych i remontowych na terenie zakładu przy Witebskiej 27 w Bydgoszczy,organizacja i wykonywanie prac gospodarczych (drobne naprawy wod. kan., segregacja odpadów przemysłowych itp.) Oferujemy:- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,- pracę jednozmianową w niedużym zespole,- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,- przelew wynagrodzenia zawsze na czas,- miłą atmosferę w pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania:- 3 letnie doświadczenie zawodowe,- umiejętność wykonywania prac betoniarskich, murarskich, dekarskich i robót wykończeniowych - znajomość obsługi elektronarzędzi budowlanych,- umiejętność czytania rysunku technicznego,- zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy