Praca: Brygadzista (nr 3336)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Brygadzista (nr 3336)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3336
OBOWIĄZKI:
nadzór nad wyznaczonym wycinkiem produkcji, zapewnienie organizacji pracy na poszczególnych stanowiskach, kontrola jakościowa i ilościowa na stanowiskach, odpowiedzialność za powierzonych pracowników, porozumiewanie się z pracownikami cudzoziemskimi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw produkcji przemysłowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe oraz doświadczenie zawodowe, umiejętność realizowania planów produkcyjnych i rozliczania produkcji, umiejętność zarządzania pracownikami, gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, porozumiewanie się się z pracownikami ukraińsko i rosyjskojęzycznymi

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy