Praca: Cieśla szalunkowy


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/0161
OBOWIĄZKI:
zgodny
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

oferta skierowana dla osób bezrobotnych powyżej 30r.ż, finansowana ze środków EFS RPO IV.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-03-06
    • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla

  • Lambda S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-03-04
    • (Szwecja) Obowiązki: Montaż elementów systemowych szalunkowych Wymagania: Doświadczenie na stanowisku minimum 1 rok Umiejętność pracy z systemami szalunkowymi Dyspozycyjność...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla szalunkowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-03-01
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: oferta skierowana dla osób bezrobotnych powyżej 30r.ż, finansowana ze środków EFS RPO IV.

  • Zobacz więcej