Praca: Cieśla


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Cieśla
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/1005
OBOWIĄZKI:
Roboty ciesielskie, budowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cieśla* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: cieśla

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla szalunkowy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Iławie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-11-20
    • kompleksowe prace ciesielskie przy budowie domków jednorodzinnychWymagania konieczne: Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: brak lub niepełne...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla konstrukcyjny

  • WE CAN DO HR Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-11-20
    • Praca przy budowie domów z drewna.   Wymagania: doświadczenie zawodowe minimum 3 lata, uczciwość i rzetelność, prawo jazdy, mile widziana znajomość języka angielskiego....

  • Zobacz więcej
  • Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

  • MULTiSERWIS Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2020-11-20
    • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOCA Zbrojenie elementów budowlanych Zalewanie form betonowych Montaż...

  • Zobacz więcej