Praca: Cieśla


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Cieśla
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/1005
OBOWIĄZKI:
Roboty ciesielskie, budowlane.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cieśla* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, kierunek: cieśla

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla szalunkowy

  • e-r-s Polska sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Miejsce pracy: projekty w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria, Holandia itp.) Obowiązki: montaż i demontaż form stalowych i drewnianych wykonywanie szalunków drewnianych prace...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla Szalunkowy / Forskalingssnekker

  • Bergen Personal AS Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-22
    • WYMAGANIA doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy min. 3 lata znajomość systemów szalunkowych PERI, DOKA znajomość tradycyjnego modelu szalowania umiejętność czytania...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-21
    • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i...

  • Zobacz więcej