Praca: Cieśla

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Cieśla
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/22/0296
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji dachowych.
Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zobacz podobne oferty

  • Cieśla

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-20
    • Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Pomoc w pracach zbrojarskich i...

  • Zobacz więcej
  • Cieśla brygadzista

  • Lambda S.A. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-15
    • Firma Lambda S.A. zatrudni Cieśli Brygadzistów na projektach w Szwecji. Wymagania: Doświadczenie na stanowisku Prowadzenie grupy pracowników Umiejętność pracy z systemami...

  • Cieśla

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-05-04
    • Miejsce pracy: Szwecja Opis stanowiska: Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej Wymagania: Doświadczenie na stanowisku...