Praca: Customer Service Specialist

Customer Service Specialist

Lokalizacja: okolice Torunia

Dla firmy z branży meblowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Customer Service Specialist, która będzie odpowiadała za kontakt z klientem zagranicznym.

Obowiązki:
  • codzienny kontakt z klientem zagranicznym np. pozyskiwanie klientów, odpowiadanie na maile, obsługa zwrotów, reklamacji jak i bieżących zgłoszeń
  • prezentowanie produktów potencjalnym klientom, tworzenie ofert, przygotowywanie raportów
  • wsparcie aktywności marketingowej w zakresie social media
  • wyjazdy na zagraniczne targi branżowe
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z klientem polskim jak i zagranicznym
  • komunikatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • biegłość komputerowa, znajomość programów graficznych
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
  • praca na miejscu w okolicach Torunia, incydentalnie zdalnie
  • praca w międzynarodowym środowisku

Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.