Praca: Customer Service Specialist

Ogłoszenie numer: 4613197, z dnia 2021-05-10

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Customer Service Specialist

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Nr Ref.: CS/05/21/Byd

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa klienta w języku angielskim lub rosyjskim (telefonicznie/ mailowo)
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem a poszczególnymi działami firmy,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • wykształcenie min.średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i i zaangażowanie.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • pyszną kawę i miłą atmosferę w zespole :)