Praca: Czynności w zakresie prac prostych, produkcji i pakowania

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Czynności w zakresie prac prostych, produkcji i pakowania
Miejsce pracy: Gniewkowo
Numer: StPr/21/0288
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prac zleconych i ścisła realizacja planów produkcyjnych związanych z produkcją i przetwórstwem cebuli, przestrzeganie standardów produkcyjnych, kontrola jakości
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

zdolności manualne, dokładność, dobry wzrok, siła i sprawność fizyczna, posługiwanie się narzędziami

Miejsce pracy:

Gniewkowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu